#2015-11-17 09:49:03 

Thepneumonia

Użytkownik

Cześć! Mam kłopot – co kupić z okazji Mikołajek dla siostrzenicy? Bardzo lubi lalki oraz różnorodne dodatki do nich, zatem tak sobie myślę, może zamówię coś z oferty bezpiecznych domów dla lalek. Myślę, że ją to ucieszy. Co o tym sądzicie? Znacie jakieś tanie sklepy www, w których sprzedają tego typu asortyment? Lub macie inne podpowiedzi na Mikołajki? ;)
#2015-11-17 10:17:48 

annaitis20

Użytkownik

Miejscówka dla lalek to bardzo oryginalny wybór! Jeżeli byłabym znowu małą dziewczynką, to sama chciałabym otrzymać taki podarunek :) A bardziej serio, to drewniany domek dla lalek widziałam ostatnio gdzieś w sieci, bo sama poszukuję podobnej rzeczy dla własnej córeczki. W tajemnicy powiedziała mi, że marzy o tym, żeby jej laleczki miały gdzie mieszkać :) Najlepiej z całościowym wyposażeniem, a więc meblami, innymi zabawkami. No i szukam w internecie sklepów online, które sprzedają zabawkowe domy. Może ktoś jeszcze pomoże mi w tym problemie? ;)
#2015-11-17 11:08:46 

crucified_barbara

Użytkownik

Moje maluchy posiadają niemalże wszystko, bo są obdarowywane przez wszystkich. Wybierając podarunek, mam na ogół duży kłopot. Próbuję nabywać rzeczy funkcjonalne, lecz me dzieci ciągle potrzebuję zabawek – a to klocki, a to domek drewniany dla lalek z tarasami itd. Chciałabym tego roku kupić coś edukacyjnego, aczkolwiek zupełnie nie mam pomysłu na taki upominek. Wierzę, że ktoś z Was zakupił ostatnio coś interesującego i byłby chętny się pochwalić. Mam pewność, iż w ten sposób nie podejmę niewłaściwej decyzji.
#2015-11-17 13:38:23 

monikazurawinska

Użytkownik

Rzeczywiście - bawienie się „w dom” dużo daje w przyszłości. Lecz chodzi mi także o nauczenie szacunku do takich rzeczy. Utwierdziłam się dzięki waszym opiniom, że ten podarunek sprawdzi się. I wielkie dzięki za namiary http://www.boominifriends.com/ Niby mam jeszcze trochę czasu, ale wolałabym mieć problem już za sobą. Bywajcie :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015